• slajd-1
  • slajd-2
  • slajd-3
  • slajd-4
Drzwi aluminiowe
Drzwi aluminiowe
Stolarka aluminiowa jest popularna w obiektach publicznych i wszędzie tam, gdzie drzwi są narażone na częste używanie. Niezwykle lekki i sztywny materiał jakim jest aluminium jest dużo bardziej wytrzymały na zużycie niż PVC.

Dostępność wielu ciepłych profili oraz zmieniające się trendy architektoniczne powodują coraz częstsze pojawianie się aluminiowych konstrukcji w budownictwie mieszkaniowym.

Dodatkową zaletą tego typu konstrukcji jest możliwość wykonania jej na własny wymiar oraz zachowanie gwarancji przy dużych powierzchniach stolarki. Otwarta konstrukcja, łatwość instalacji dodatkowego wyposażenia oraz koszt niestandardowego lakierowania na dowolny kolor z palety pozwala sprostać wymaganiom wymyślnych konfiguracji.
Posiadamy w ofercie różne profile różniące się parametrami i zastosowaniem. Pomożemy Państwu w odpowiednim wyborze profilu i zoptymalizowaniu go pod kątem cena/jakość.

Energooszczędność:
Stosunek jakość / cena:
Wytrzymałość:
Bezpieczeństwo:
Wygląd:
  • szeroka i wielokomorowa budowa profilu zapewnia dobrą izolacyjność termiczną stolarki
  • głebokość i grubość kształtowników pozwala uzyskać cenną szczególnie w dużych konstrukcjach sztywność
  • nowoczesne uszczelki dwukomponentowe z EPDM gwarantują doskonałą szczelność i estetyczny wygląd
  • lakierowanie proszkowe farbami poliestrowymi zmniejsza koszt stolarki o niestandardowych kolorach
  • możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych i opcjonalnych wypełnień typu sandwich
  • nieporównywalnie większa żywotność i odpornośc na zużycie w stosunku do stolarki z PVC i drewna
Szyby
Stolarka aluminiowa jest standardowo wyposażona w szybę zespoloną jednokomorową. Standardowy pakiet szybowy składa się z szyb typu float i termofloat o grubości 4mm oddzielonych metalową ramką dystansową. Pakiet jest często zastępowany innymi szybami lub wypełnieniami.
Okucia
Oferowana przez nas stolarka aluminiowa wyposażona jest w tylko sprawdzone okucia renomowanych firm takich jak: Geze, Maco czy Hautau. Ten często niedoceniany element odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu drzwi i okien.
Kolorystyka
Stolarka aluminiowa jest dostępna w dwóch kolorach standardowych biały i brąz. Niskie koszty lakierowania proszkowego na etapie produkcji umożliwiają wykonać stolarkę w dowolnym kolorze w bardzo przystepnej cenie.
W ofercie dostępne są także kolory drewnopodobne.
Gwarancja
Wyroby z aluminium są wyjątkowo wytrzymałe. Stolarka aluminiowa jest objęta dwuletnią gwarancją producenta. Klienci korzystający z usług montażowych naszej firmy otrzymują dwuletni bezpłatny serwis.
Powiązane multimedia