• slajd-1
  • slajd-2
  • slajd-3
  • slajd-4
Okna Iglo Energy
Iglo Energy
Najnowsze okno Iglo Energy to produkt firmy Drutex S.A. zaprojektowany tak, by dostarczać satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego odpowiedzią na nowe, restrykcyjne wymagania rynku.

Iglo Energy to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie Drutex S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności.

Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM.
Iglo Energy to inwestycja w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych. Współczynnik przenikania (z pakietem czteroszybowym i wzmocnieniami z włókna szklanego) wynosi: Uw = 0,6 W/(m2K)

Energooszczędność:
Stosunek jakość / cena:
Wytrzymałość:
Bezpieczeństwo:
Wygląd:

Pokaż kolorystykę
WinchesterZłoty DąbOrzech
Ciemny DąbAntracytBrąz Czekoladowy
Dąb SpecjalnyDąb NaturalnyOregon
MahońMacorePalisander
Aluminium SzczotkowaneAntracyt GładkiBazaltowy Szary
Bazaltowy Szary GładkiBetonowyDaglezja
Kwarcytowy SzaryKwarcytowy Szary GładkiZielony
BiałySzaryCiemno Ziolony

Przedstawione kolory i faktura oklein mogą odbiegać od rzeczywistych.


  • ponadczasowy design i przede wszystkim innowacyjne rozwiązania w zakresie energooszczędności
  • innowacyjność związana z nowoczesnym sposobem uszczelnienia trzema uszczelkami
  • estetyczna i niewidoczna uszczelka przyszybowa
  • możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych o wymiarach do 48 mm
  • wzmocnienia stalowe lub z włókna szklanego w ramie i skrzydle zapewniają sztywność i statyczność.
  • bogata kolorystka dostępna w gamie 27 folii Renolit.
Szyby
Każde okno Iglo Energy wyposażone jest standardowo w szybę zespoloną dwukomorową. Standardowy pakiet szybowy Drutex S.A. składa się z szyby typu float o grubości 4mm, ramki dystansowej o szerokości 16 mm oraz dwóch szyb miękkopowłokowych typu termofloat o grubości 4 mm.
Okucia
Okna Iglo wyposażone są w najnowocześniejsze na rynku okucia Maco Multi Matic KS, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa związany z osadzeniem czopów utrudniających włamanie na całym obwodzie okna. Okucia Maco Multi Matic KS to nowy wymiar bezpieczeństwa! Montaż
Oferujemy profesjonalny montaż okien Iglo Energy w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Żory i Rybnik. Korzystając z naszych usług oszczędzacie Państwo za sprawą obniżonej stawki podatku VAT. Przed realizacją zamówień wykonujemy nezbędne pomiary bezpłatnie.
Kolorystyka
Bogata kolorystka dostępna w gamie 27 folii Renolit. Szeroka gama kolorystyczna kolorów standardowych (oferowanych w atrakcyjnej cenie) obejmująca folie: złoty dąb, orzech, antracyt, mahoń, macore, brąz czekoladowy, ciemny dąb oraz winchester.
Gwarancja
Okna są objęte pięcioletnią gwarancją producenta.
Gwarancja nie traci ważności w przypadku samodzielnego lecz prawidłowego montażu stolarki przez naszych klientów. Klienci korzystający z usług montażowych naszej firmy otrzymują pięcioletni bezpłatny serwis.
Wycena
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i przesyłania na nasze skrzynki e-mail wycen i zapytań. Otrzymasz dokładną ofertę tak szybko jak to tylko możliwe. Do ekspresowej wyceny okien użyj naszego dokładnego kalkulatora: Wycena okien online Iglo Energy / Profiler.
Katalog    Wycena on-line